شروع فعالیت کالج کارآمد

همانطور که قول داده‌ بودیم، یکی از اصلی‌ترین اقدامات کارگزاری کارآمد در سال ۹۸ پرده برداشتن از جزئیات بازار سرمایه در قالب پُست‌های آموزشی منظم خواهد بود.
ما مدرسه‌ای داریم به نام کالج کارآمد که قرار است به علاقه‌مندان و مشتریان فعلی بازار سرمایه اطلاعات آموزشی جذاب و متفاوتی را بیان و نگاهی نو به کاربران خود بیاموزد.
شما در کالج کارآمد می‌توانید با گذراندن دوره‌های آموزشی مقدماتی تا حرفه‌ای، نوع نگاه خود را به بازار سرمایه اصولی و علمی نمایید تا آگاهانه به سرمایه‌گذاری در این بازار بپردازید.ما معتقدیم انسان‌ها تا زمانی که اطلاعات ناچیزی از حوزه‌هایی مانند سرمایه‌گذاری در بورس دارند، جرأت بیشتری برای خرید و فروش دارند. اما این جرأت کار دست بعضی‌ها داده است و سرمایه‌ی خود را با اشتباهاتی ساده اما کلیدی از دست داده‌اند. از طرف دیگر تجربه به ما نشان می‌دهد که افراد آگاه که علم خوبی برای سرمایه‌گذاری در بورس دارند بسیار دست‌به‌عصا تر از باقی مشتریان به خرید و فروش می‌پردازند. در واقع این‌گونه افراد، مشخص می‌کنند که به دنبال چه نوع سرمایه‌گذاری‌هایی (کم‌ریسک یا پُر ریسک) هستند و هدفشان از خرید یک سهام چه مواردی را شامل می شود. به طور مثال بعضی افراد به دنبال سوار شدن بر روی ترند نوسان‌های بورسی هستند و برخی از مردم به دنبال‌ سهم‌های به‌نام هستند تا آن‌ها را در بازه‌های زمانی طولانی‌مدت‌تر برای خود نگاه دارند.
شما با مراجعه به این کانال می‌توانید از آخرین پُست‌های آموزشی مطلع شوید. ما در ابتدای کارِ کالج کارآمد با مقدمه‌ای به توضیح روش‌های سرمایه‌گذاری می‌پردازیم و بورس را به عنوان یکی از راهکارهای آن معرفی نموده و شما را مزایا و خطرات احتمالی آن آشنا خواهیم کرد. سپس در ادامه به معرفی پایه‌ای بازارهای مختلف می‌پردازیم تا مشتریان جدید بتوانند یک یا چند شاخه از بورس را برای معامله کردن انتخاب کنند.

از این پس می‌توانید با دوشنبه‌های آموزشی کالج کارآمد همراه باشید و در بازه‌ی زمانی کوتاه با حداقل اطلاعات لازم برای معامله در بورس، از کالج کارآمد فارغ التحصیل شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *