گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه فناوري اطلاعات خوارزمي

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی ۱۲ اردیبهشت با حضور ۷۴ درصد سهامداران برگزار شد.

در جلسه بررسی صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ با تصمیم هیات مدیره ۵۰ تومان سود به ازای هر سهم مورد تصویب قرار گرفت.همچنین اعلام شد با توجه به اینکه شرکت از سال ۹۲ تاکنون افزایش سرمایه نداشته است، در سال مالی پیش رو از محل مطالبات حال شده افزایش سرمایه انجام شود.

در گزارش ارایه شده شرکت اعلام شد که در سال مالی گذشته، بانک مسکن به عنوان پشتیبانی شرکت اضافه شده است.

براساس گزارش هیات مدیره، سود خالص بدست آمده در سال مالی منتهی به ۹۹ به میزان ۱۴٫۹ درصد اعلام و تاکید شد که زیان انباشته شرکت بعد از ۷ سال در سال گذشته جبران شده است.

برنامه‌های آتی مفاخر

هیات مدیره درباره برنامه‌های آتی شرکت اعلام کرد که ۱۸ قرارداد جدید پشتیبانی و نگهداری تجهیزات بانکی با بانک‌های صادرات، مسکن، پارسیان، پاسارگاد، آینده، اقتصادنوین، قوامین، پست بانک و قرض‌الحسنه رسالت بسته شده است.

همچنین اجرای پروژه طرح تجاری استان‌ها نیز از دیگر برنامه‌های شرکت در سال مالی پیش روست.

هیات مدیره همچنین از ارایه محصول نرم‌افزار شرکت توسعه فناوري اطلاعات خوارزمي و ارایه محصول CRM به بازار خبر داد. به گفته هیات مدیره، اولین مشتری شرکت، مجلس شورای اسلامی بوده است.

گزارش حسابرس

حسابرس در اغلب بندهای مورد بررسی، صورت‌های مالی شرکت را مطابق با استانداردهای حسابداری اعلام کرد.

حسابرس در بخش الزامات قانونی  و مقرراتی متذکر شد که یک عضو هیات مدیره بلاتصدی است و مقرر شد ظرف یک ماه این عضو معرفی شود.

هیات مدیره درباره اسناد مالکیت واحد تجاری منتقل نشده، مطابق با گزارش حسابرسی اعلام کرد که این سند مربوط به طلب از  شرکت توسعه ساختمان از زیرمجموعه شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری خوارزمی بوده که در سال ۹۸ تهاتر شده و اسناد آن در گزارش بعدی ارایه خواهد شد.