کارآمد؛ تجارتِ امن برای همه

در سال ۱۳۹۶ مجموعه‌ی کارآمد با سابقه‌ای ۲۰‌ساله در صنعت بورس با سرمایه‌گذاری مجموعه‌ کرمان‌موتور جانی دوباره یافت و به پشتوانه‌ مدیران خوش‌نام و باتجربه‌ خود ارائه‌ی خدماتی متمامیز را از سر گرفت. کارآمد، امروز «تجارتِ امن برای همه» را سرلوحه‌ کار خود قرار داد و در پی آن است که همگان از فرصت سرمایه‌گذاری در بورس بهره‌مند شوند. این فرصت با آموزش، اعتمادسازی و اطلاع‌رسانی به افرادی که تاکنون از این فرصت همگانی استفاده نکرده‌اند مهیا خواهد شد.

فرزام ابوعلی

رئیس هیئت‌مدیره و عضو مؤظف

کارشناسی ارشد اقتصاد پولی و مالی از دانشگاه شهید بهشتی، بیش از ۲۷ سال سابقه مدیریت در ارکان بازارسرمایه؛ بورس و کارگزاری، موسس و مدیرعامل شرکت کارگزاری کارآمد، عضو هیات پذیرش فرابورس ایران، نایب رئیس هیات مدیره کانون کارگزاران بورس، دارای مدارک متعدد حرفه ای از بورس های لندن پاریس – فرانکفورت و دانشگاه جرج براون تورنتو، سابقه تدریس دروس اقتصاد مالی در دانشگاه

حسین عادل‌زاده

مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره

دکترای DBA، دانشگاه تهران، با سابقهٔ بیش‌از ۱۶ سال فعالیت در بازار سرمایه و نهادهای مالی نظیر شرکت بورس کالای ایران، کارگزاری بانک سپه، کارگزاری حافظ و کارگزاری کارآمد.
دبیر کارگروه بررسی موانع و مشکلات کالاهای صادراتی در بورس کالای ایران و عضو کمیته بورس کالای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار.

مجتبی افشاری

عضو هیئت مدیره

کارشناسی ارشد حسابداری، با سابقهٔ بیش از یک دهه در نهادهای مالی و سرمایه‌گذاری نظیر بانک مسکن، گروه صنعتی آمیکو، شهرداری تهران و بانک شهر و…

دارای مدارک بین‌المللی در زمینه مدیریت پروژه و نشرِ بیش از ۵ مقاله در ژورنال‌های معتبرِ بین‌المللی EFR.ISI