سال ۹۸ سال رکود یا سال صعود؟!

سال ۹۷ که شروعی دوباره را در کارآمد استارت زدیم، به این فکر بودیم در این اوضاع و احوال بازار چه کاری برای مشتریان سابق و جدید خود انجام دهیم تا بتوانیم همانند اسم‌مان کارآمد باشیم. خداوند را شاکریم که توانستیم سال ۹۷ را با ارتقاء رتبه کارگزاری و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز مشتریان پشت‌سر بگذاریم.
اما این تمام ماجرا نیست؛ زیرا در اوج ناباوری عموم مردم به بازار، می‌خواهیم با ایجاد فضایی امن برای تجارت و سرمایه‌گذاری به وعده‌ی کارآمد عمل کنیم. کارآمد می‌خواهد در سال ۹۸ علاوه بر ورود به بورس‌های انرژی و کالا، با آموزش (کالج کارآمد) و راه‌اندازی باشگاه مشتریان هوشمندِ خود، جذابیت‌های این صنعت را برای افرادی که می‌خواهند از رونق تولید حمایت کنند، دوچندان کند.
سال ۹۸ زمان خوبی برای اعتماد به نظام بازار و بورس است؛ از همین‌رو کارگزاری کارآمد قصد دارد تا علاوه بر ایجاد بستری قابل اطمینان برای مشتریان خود که قصد سرمایه‌گذاری دارند، از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های ایرانی به منظور جذب سرمایه از طریق بورس دعوت کند تا منجر به رشد هرچه بیشترِ این شرکت‌ها و استارتاپ‌ها شده و از طرف دیگر به صورت غیرمستقیم در جریان اشتغال‌زایی این روزها سهم قابل‌توجهی را به خود اختصاص دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *